Iran Homosexual Activists Group
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مصاحبه VOA با ارشام پارسئ

4 مشترك

مصاحبه VOA با ارشام پارسئ Empty مصاحبه VOA با ارشام پارسئ

پست  behrad_hunky 2008-03-07, 13:26

واقعا از این که سازمان ایرکو برنده ی جایزه ی فلیپادوسوزا شد خوشحال شدم.دیشب تلویزیون صدای امریکا بر خلاف رویه ی قبلی خود محافظه کاری را کنار گذاشت و فکر کنم برای اولین بار با ارشام پارسی مصاحبه کرد.صحبت های ارشام واقعا جالب بود(به جز اون سوتی که در مورد درصد پذیرش دگرباشان داد-90%کانادا+10%امریکا+10%اروپا)مخصوصا مثالی که ارشام در مورد گالیله و کروی بودن زمین و گردش آن به دور خورشید زد بسیار قانع کننده به نظر می رسید.امیدوارم که این سخنان تاثیر مثبتی از طرز تلقی جامعه نسبت به دگرباشان داشته باشد
behrad_hunky
behrad_hunky

تعداد پستها : 29
Registration date : 2008-03-06

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مصاحبه VOA با ارشام پارسئ Empty رد: مصاحبه VOA با ارشام پارسئ

پست  pesar 2008-03-07, 16:25

امیدوارم به زودی جز آرشیو تالار ببینیمش
pesar
pesar

تعداد پستها : 46
Registration date : 2007-10-05

http://5pesar.wordpress.com

پست  behrad_hunky 2008-03-07, 16:45

من آن برنامه را ضبط کردم ولی با این سرعت افتضاح اینترنت واقعا نمی شود ان را اپلود کرد
behrad_hunky
behrad_hunky

پست  Arsham Parsi 2008-03-07, 19:53

خودم هم از سوتی خودم خنده ام گرفت. یکی از بچه ها می گفت بگو منظورم 90 درصد کاناد ا و ده درصد باقی مانده امریکا و اروپا بود. Razz
این رو بگذارید به حساب استرس.
این اولین مساحبه ای بود که در طمام طول عمرم انجام دادم و از اولش تپش قلب داشتم تا آخرش.
شاید به خاطر اهمیتش بود. نمی دونم.
امروز صبح با ABC News نیویورک مصاحبه تلویزیونی داشتم و 45 دقیقه طول کشید. خیلی خوب بود. اصلا نگران نبودم. فردا شب هم با CNN مصاحبه دارم و فکر نکنم طور خاصی بشه ولی VOA به خاطر اینکه می دونستم میلیون ها ایرانی دارند می بینند و 30 نفر از اون میلیون ها خانواده ی خودم و دائی ها و خاله ها و بچه هاشون بودند استرسم بیشتر بود. چون از دیروز تا به حال یک سری از بحث و جدل های قدیمی تجدید شده.
Arsham Parsi
Arsham Parsi

تعداد پستها : 8
Registration date : 2007-10-05

http://www.arshamparsi.net

پست  behrad_hunky 2008-03-07, 20:35

Arsham Parsi نوشته است:خودم هم از سوتی خودم خنده ام گرفت. یکی از بچه ها می گفت بگو منظورم 90 درصد کاناد ا و ده درصد باقی مانده امریکا و اروپا بود. Razz
این رو بگذارید به حساب استرس.
این اولین مساحبه ای بود که در طمام طول عمرم انجام دادم و از اولش تپش قلب داشتم تا آخرش.
شاید به خاطر اهمیتش بود. نمی دونم.
امروز صبح با ABC News نیویورک مصاحبه تلویزیونی داشتم و 45 دقیقه طول کشید. خیلی خوب بود. اصلا نگران نبودم. فردا شب هم با CNN مصاحبه دارم و فکر نکنم طور خاصی بشه ولی VOA به خاطر اینکه می دونستم میلیون ها ایرانی دارند می بینند و 30 نفر از اون میلیون ها خانواده ی خودم و دائی ها و خاله ها و بچه هاشون بودند استرسم بیشتر بود. چون از دیروز تا به حال یک سری از بحث و جدل های قدیمی تجدید شده.
ارشام عزیز امیدوارم که همیشه موفق باشی.اگر ممکن است ساعت پخش مصاحبه ی خودت با CNN را هم از قبل اعلام کن تا ان را از دست ندهیم
behrad_hunky
behrad_hunky

پست  Dan.Alighieri 2008-03-08, 00:39

آقاي پارسي سلام.از شانس خوب Sad ، من نه تونستم برنامه اصلي رو ببينم و نه پخش مجدد اون رو ولي روز پخش مجدد تونستم براي حدود 15 ثانيه گذري شما رو ببينم.خيلي ظاهرتون آرام و مسلط به نظر ميرسيد.تبريك ميگم. واقعا خوشحالم كه VOA در كنار اينكه هر شب مشكلات رو جلو چشم مردم مياره يكم هم به ساير مسائل توجه كرد.هر چند كه اول راه هست و همين هم تا اينجا خودش كلي ارزش داره.در ضمن براي تلاشهاتون واقعا سپاسگذار هستم.واقعا شاهكار ميكنيد كه با دست خالي و بدون بودجه سازمان رو ميگردونيد.
Dan.Alighieri
Dan.Alighieri

تعداد پستها : 4
Registration date : 2008-02-11

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة