ترانسكشوال

اذهب الى الأسفل

ترانسكشوال Empty ترانسكشوال

پست  pesare32 في 2007-10-11, 19:28

همو سكشوال كسي است كه كاملا از اينكه چه جنسيتي دارد آگاه است، يعني اگر مرد باشد، چه به لحاظ جسمي و چه به لحاظ روحي مرد است و به لحاظ جنسي هم برايش اندام يك مرد، جذاب است. اما ترنسكشوال كسي است كه اگر بدني مردانه دارد، در روحيات و روان زن است و درواقع هميشه فكر مي كند كه اشتباهي رخ داده ونبايد بدني مردانه مي داشت.

در جمهوري اسلامي ترنسكشوال ها، يعني كساني كه خواهان تغيير جنسيت خود هستند را به عنوان بيمار تلقي كرده و آن را پذيرفته است.

همين طور فتوايي از آيت الله خميني وجود دارد كه اجازه داده كه اين افراد خود را تغيير داده ودرقالبي ديگر به زندگي ادامه دهند، برخي معتقدند كه هم جنس گر ايان ايراني با علم به اين موضوع، تن به استفاده از هورمون جهت تغيير دادن خود مي دهند تا بتوانند در قالب تازه به راحتي با همجنس رابطه داشته باشند.

با وجود اين شهرزاد پور عبدلله مددكار اجتماعي در بلژيك كه از نزديك با ترنسكشوال ها كار مي كند مي گويد نمي توان تصور كرد كه كسي كه تن به چنين كاري مي دهد به لحاظ روحي و جسمي ارضا خواهد شد. چرا كه اساسا براي يك هم جنس گرا، به هيچ عنوان بدن غيرهم جنسش جذابيتي ندارد. بنابراين نمي توان فكر كرد كه يك مرد هم جنس گرا پس از تغييرجنسيت باز هم مورد توجه، ديگر هم جنس گرايان واقع شود.

هيچ كس به راستي نمي داند كه هم جنس گر ايي يك موضوع اكتسابي است يا فرد هم جنس گرا بدون اينكه انتخابي داشته باشد، چنين آفريده مي شود.

موضوع اين است كه ديد جامعه درباره هم جنس گرايان در ايران به گونه اي است كه هم جنس گرايان مرد را بيشتر زنانه تصور مي كنند و بنابراين رابطه دو مرد را به گونه اي مي بينند رابطه اي برابر نيست و يكي از آنها حتما فاعل وديگري مفعول است درحاليكه در زندگي واقعي هم جنس گرايان، رابطه آنان به اين شكل نيست.

گرچه در ايران، پديده تغيير جنسيت از سالهاست كه از سوي نظام اسلامي پذيرفته شده وحتي قوانين مربوط به آن از برخي از كشورهاي غربي هم پيشرو تر است اما زندگي براي ترنسكشوال ها هم در جامعه ايران چندان راحت نيست.

منبع : www.theiranianhome.com
pesare32
pesare32

تعداد پستها : 113
Age : 35
محل سکونت : iran
Registration date : 2007-10-08

خواندن مشخصات فردي http://qmagazine.wordpress.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد