Iran Homosexual Activists Group
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن

2 مشترك

اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن Empty اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن

پست  Hamjensgera 2008-07-30, 09:52

نخست باید اعلام کنم که برای من جای هیچ شکی نسیت که دوستان گرامی با هدف خیر خواهانه این اقدام را انجام دادند ولی:
ظاهرا امروز در بالاترین موضوع داغی ایجاد شد و انقدر زود هم حذف شد که من نتوانستم آن را ببینم، از آثار بجا مانده از موضوع داغ کاملا روشن بود که قوانین مربوطه نادیده گرفته شده، چنین اقداماتی هر چند با نیت خیر خواهانه انجام شده باشند می توانند صدمات بسیار سنگینی بر جامعه همجنس گرایان وارد کنند، نخست اینکه این اقدام از سوی دیگران به صورت یک عمل خصمانه و تهاجمی دیده خواهد شد که یک نمونه از بازتاب های آن را می توانید در این پیوند ببینید، پیامدهای چنین عملکردی تاثیر بسیار منفی و بسیار دراز مدت بر روی روابط جامعه همجنس گرایان و سایر مردم خواهد داشت که به سادگی قابل ترمیم نیست، دوم اینکه با چنین قانون شکنی هایی اعتبار همجنس گرایان در بالاترین یا هر جای دیگری که چنین عملکردی مشاهده شود به شدت افت خواهد کرد و این دست ما را برای دفاع از حقوق همجنس گرایان در این محل ها کوتاه و محدود خواهد ساخت.
خلاصه اینکه از دوستان بسیار گرامی خواهش می کنم دقت و درایت بیشتری در عملکرد خود داشته باشند تا با مشکلات اینچنینی روبرو نشویم.

اين مطلب آخرين بار توسط Amir_Pourshariati در 2008-08-01, 02:19 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.

Hamjensgera
مدیر

تعداد پستها : 181
Registration date : 2007-10-04

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن Empty حق با شماست

پست  Farhang 2008-07-31, 17:11

راستش من نه با بالاترین آشنایی دارم و نه قوانین آن و نه می دانم چگونه ممکن است قوانین آن را نقض کرد. البته داوری های جامعه ی دگر جنس گرا را هم دربست هرگز نمی پذیرم به دلایلی که بر همه ی ما روشن است. ولی به هرحال اصل حرف شما به نظرم درست می رسد، هر چند نه از سر قضیه درست خبر دارم نه از ته آن.

Farhang
مهمان

اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن Empty رد: اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن

پست  Hamjensgera 2008-08-01, 02:23

Farhang نوشته است:البته داوری های جامعه ی دگر جنس گرا را هم دربست هرگز نمی پذیرم به دلایلی که بر همه ی ما روشن است.
برای من هم داوری دیگران به خودی خود اهمیتی ندارد چه این داوری به حق و درست باشد چه نباشد ولی پیامدهای آن برای من مهم است چون عملا بر روی ما تاثیر خواهد داشت. نباید برای دشمنان خود خوراک تبلیغاتی آمده کنیم و در سینی طلا جلویشان بزاریم.

Hamjensgera
مدیر

تعداد پستها : 181
Registration date : 2007-10-04

اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن Empty رد: اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن

پست  behrad_hunky 2008-08-01, 04:05

موضوع این بود که میرزا کسری بدون اطلاع از قوانین بالاترین در بازه زمانی کوتاهی 7 یا 8 لینک به سایت گی نیوز که زیز مجموعه سایت گی فرهنگ است می دهد و این موضوع از طریق یک فرد ناشناس داغ می شود خود میرزا در لینکی که در زیر آمده است در این مورد پاسخ داده است
https://balatarin.com/permlink/2008/7/31/1363327
behrad_hunky
behrad_hunky

تعداد پستها : 29
Registration date : 2008-03-06

اتفاقي که امروز در بالاترين افتاد و هزينه سنگين آن Empty گریه های بیصدا

پست  پسر اول 2008-08-01, 10:40

lol! -------------------------------------------------------------------------------------------------------

اون پرنده تو بودی پیرهن ابرو درید رفت و گم شد تو غرور رفت و از همه برید اون که روی عاشقی طرح دلتنگی کشید جفت پر شکستشو توی تنهایی ندید من اون پرنده ام ظهر و خسته هر پر پاکم روی یه سنگه .هر یه پری که رخت تو بود حالا واسه خاک رختی قشنگه توی واپسن نفس تو یادمی هم پروازباز تو میتونی فقط باشی برام نفسهام بیا باز هم هوای من برای من صمیمی منو از اینجا ببر بایه جفت قدیمی من اون پرنده ام ظهر و خسته هر پر پاکم روی یه سنگه .هر یه پری که رخت تو بود حالا واسه خاک رختی قشنگه من هنوز تشنه ی نورم تشنه ی دشت خورشید زود بیا که باد غربت همه ی پرامو چید بیا هم هوای من فقط تویی صمیمی بیا منو از اینجا ببر با یه جفت قدیمی .. من اون پرنده ام ظهر و خسته هر پر پاکم روی یه سنگه .هر یه پری که رخت تو بود حالا واسه خاک رختی قشنگه.........................گوگوش

پسر اول
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة